چرابهینسا

کوشش در حفظ محیط زیست، ارتقاء راحتی و سلامت کارگران و مهندسان خطوط تولید کارخانجات، افزایش طول عمر و راندمان تجهیزات حساس خطوط تولید، جلوگیری از هدر رفت مواد اولیه و محصولات و نیز کاهش مصرف انرژی از جمله فلسفه های تأسیس شرکت بهینه سازان صنایع سبز در سال 1388 بود. اگرچه از سال 1377 مدیران و مؤسسین شرکت و برند بهینسا فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه قطعات یدکی سیستم های فیلتراسیون از قبیل پارچه های فیلتری، کیسه های غبارگیر، کیج و ونتوری و ... آغاز نمودند لیکن با تأسیس BEHINSA، خدمات مهندسی و طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی در این گروه صنعتی معنایی تازه گرفت.

چرا بهینسا ؟

  • غبارگیری(Dust Collecting) یک تکنولوژی دانش محور(Knowledge Base) می باشد و این حق شماست که بدون سعی و خطا، بهترین را انتخاب کنید.
  • با ایجاد تمامی خطوط تولید مورد نیاز برای ساخت تجهیزات غبارگیر، همچون خطوط تمام اتوماتیک تولید کیسه، خط تمام اتوماتیک تولید Cage، خط تولید سیستم های انتقال مواد،  کارگاه ورق کاری و ماشین کاری و ...، در(BEHINSA)   هزینه تمام شده ی ساخت تکنولوژی های غبارگیر را به حداقل مقدار ممکن رسانده ایم.
  • ما مدعی بهترین گارانتی کشور هستیم. رکورد باور نکردنی 6 سال گارانتی کیسه فیلتر های مصرفی در غبارگیر های طرح بهینسا و خروجی زیر 15 میلی گرم بر متر مکعب غبار برای بگ فیلترهای          (Bag Filter) تولیدی، به مشتریان بهینسا در تصمیم گیری آرامش خاطر می دهد.
  • برای تحقق هدف ایجاد مؤثرترین مکش جهت سیستم های فیلتراسیون پیشنهادی، بخش مهندسی بیسیک و طراحی این شرکت(Basic Engineering Department در آغاز هر پروژه با انجام محاسبات مهندسی سیالات و بکارگیری نرم افزار های CFD پیشرفته سیستم فیلتراسیون شرکت شما را تحلیل و شبیه سازی می نمایند تا قبل از شروع فرایند ساخت، از حصول بهترین نتیجه مطمئن شویم.